تیم ما

تیم ما

برای تضمین موفقیت کامل برنامه آموزشی شما، یک تیم با صلاحیت بالا در خدمت شما است. تیم کوچینگ ویز از کوچ هایی کاملا حرفه ای تشکیل شده است. تعالی یک صلاحیت نیست، بلکه یک رفتار و منش است. این هنر انجام کارهای عادی به روشی خلاقانه و غیر عادی است.
همانطور که ارسطو گفت: تعالی هنری است که با آموزش و تکرار به دست می آید.

بهاره گوهرین

بهاره گوهرین ۱۹ سال سابقه رهبری در محیط‌های شرکتی مانند کار در سازمان‌های مختلف بین المللی (Oracle، EMC) را دارد. از سال ۲۰۰۵ او مسیر کوچینگ خود را آغاز کرد و مدرک کوچینگ خود را از دانشگاه سن دنی در فرانسه گرفت. بهاره مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی اجتماعی و سازمانی دارد و امروز نماینده بین المللی مدرسه کوچینگ ویز در خاورمیانه است که افراد را در برنامه مورد تایید ICF برای حرفه ی کوچینگ آماده و تایید می‌کند.

مأموریت شخصی بهاره «انسان» است و این ماموریت در قلب کار وی قرار دارد. او مدرک PCC از ICF و EIA از EMCC، سوپروایزر از IDSUP تاییده ICF دارد و منتور نیز هست. بهاره مترجم رسمی کتاب‌های پیتر سنگه در فرانسه است و همینطور نویسنده کتاب‌های متعددی در زمینه یادگیری سازمانی، خرد جمعی، روانشناسی مثبت گرا در محل کار، ارتباطات مستمر است.

زهرا آصفی

زهرا آصفی زهرا آصفی دیپلم دبیرستان خود را در کشور آمریکا اخذ کرده و پس از آن برای مدتی در رشته مدیریت کسب و کار مشغول تحصیل بوده و سپس به ایران بازگشت. دوره‌ی آموزش کوچینگ خود را در سال ۱۳۹۳ در مؤسسه CTI (Co-Active Training Institute ) آغاز کرده، سپس در سال ۱۳۹۵ گواهینامه ACC و در سال ۱۳۹۸ گواهینامه PCC خود را اخذ کرد. زهرا از سال ۱۳۹۳ بطور تمام وقت در زمینه کوچینگ و کینیزیولوژی فعال بوده و در حال حاضر علاوه بر فعالیت‌های مذکور از منتورهای رسمی ICF می‌باشد. زهرا آصفی دارای ۲۶ سال سابقه در حوزه های مدیریت بازرگانی، مدیریت اداری و داخلی در شرکت های مهندسی ساخت و طراحی صنعتی بوده. و برای مدت ۶ سال مدیرعامل شرکت طراحی صنعتی ژیکس بوده است.

حسین گایینی

حسین گایینی بیش از ۲۰ سال سابقه اجراییِ کارشناسی و مدیریتی در صنعت و در حوزه‌های مهندسی، مدیریت برنامه ریزی و نت، مدیریت توسعه منابع انسانی، مدیریت آموزش و مدیریت دانش دارد.

حسین گایینی کوچ حرفه‌ای تایید صلاحیت شده با مدرک (PCC) از فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) است و در سالهای گذشته به عنوان کوچ برون‌سازمانی با مدیران و کارشناسان بسیاری جلسات کوچینگ با هدف توسعه فردی و بهبود عملکرد برگزار کرده است.

حسین هم‌چنین تسهیلگر مهارت‌های نرم است و در راستای تعهد و علاقه ویژه به یادگیری یکی از ارزش‌های بنیادین‌اش "اثربخشی" است.

نازنین سخاوتی

نازنین سخاوتی فارغ التحصیل رشته معماری است که از سال ۹۳ وارد حرفه کوچینگ شده است. نازنین در سال ۲۰۱۷ موفق به اخذ مدرک acc خود از فدراسیون بین المللی کوچینگ شد و سپس در سال ۲۰۲۰ موفق به اخذ مدرک pcc خود شد. در خلال ۶ سال تجربه کوچینگ به عنوان لایف کوچ و کوچ سازمانی با افراد مختلفی کار کرده است. نازنین منتور، مشاور و مدرس دوره های مختلف توسعه فردی و کوچینگ است.

ندا جاهد مطلق

ندا جاهد مطلق ندا جاهد لیسانس خود را در رشته اقتصاد صنعتی از دانش‌گاه علامه‌طباطبایی اخذ کرد و پس از آن برای ادامه‌ی تحصیل به آمریکا رفت. در آمریکا فوق لیسانس خود را در رشته‌ی اقتصاد از دانش‌گاه کالیفرنیا در لانگ‌بیچ اخذ کرد و بعد از ۴ سال به ایران بازگشت. ندا دارای ۷ سال سابقه در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی می‌باشد . ندا از دانش آموختگان دوره‌ی اول کوچینگ‌ویز ایران است در سطح PCC و گواهینامه ACC خود را در تیرماه ۱۳۹۹ اخذ کرد. ندا هم‌اکنون به عنوان مدیر اجرایی کوچینگ ویز ایران مشغول به کار است.

پروشات قاضی‌زاده

پروشات قاضی‌زاده به مدت ٥ سال در سمت مدير توسعه و بهبود توليد در شركت باتيك اشتغال بکار داشته است. پروشات در چندین شرکت تجهیزات پزشکی بین‌المللی در زمينه بازاريابى و فروش توليدات كمپاني‌هاى مزبور فعالیت داشته، وی همچنین دوره‌های تخصصی مديريتى كمپانى بكتون ديكنسون (BD) را گذرانده و از این طریق براى كاركنان بالغ بر ١٦٠ لابراتوار و بیمارستان در سرتاسر ايران به مدت ٧ سال دوره های آموزشی برگزار کرده است.

پروشات فارغ التحصیل مدرسه کوچینگ ویز و در حال حاضر کوچ حرفه‌ای تأیید صلاحیت شده با مدرک (ACC) از فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) است.

علی خالویی

علی خالویی دانش‌آموخته رشته مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران است. در خلال 12 سال تجربه کار در رده‌های مختلف سازمانی و در صنایع گوناگون توانسته دید جامعی نسبت مسائل حوزه توسعه منابع انسانی، مهارت‌های نرم و رهبری به دست بیاورد.

علی کوچ حرفه‌ای تأیید صلاحیت شده با مدرک (PCC) از فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) است و در سال‎های گذشته به عنوان کوچ برون و درون ‌سازمانی با مدیران و کارشناسان بسیاری جلسات کوچینگ برگزار کرده، وی همچنین تحت عنوان مشاور و تسهیلگر مهارت‌های نرم و توسعه کارکنان با بهره ‎گیری از کوچینگ پروژه‌های گوناگونی در سازمان‎ها پیاده‌سازی کرده است.