آموزش

دوره آموزشی

با دوره آموزش‌های «کلیدهای کوچینگ»، آموزشی کامل و تأیید شده، کوچ حرفه‌ای بشوید

می‌خواهید یک کوچ حرفه‌ای باشید؟
کوچ مدیران اجرایی، کوچ مدیران، کوچ تیم‌ها، کوچ زندگی، کوچ مدرسه یا ...؟
آیا می‌خواهید صلاحیت ‌های کوچینگ را با فعالیت فعلی خود ترکیب کنید؟ مثلاً مدیری باشید که کوچینگ می‌داند یا معلمی که کوچینگ را در تدریسش وارد می‌کند؟ یا درمانگری که کوچینگ را هم در کارش استفاده می‌کند؟

دوره آموزشی «کلیدهای کوچینگ» در ۲۲ روز تمام ابزارهایی را که برای ایجاد پاسچر کوچینگ (حالت و وضیعت کلی کوچ) در کار و عملکرد خود و درک مسائل اجتماعی و ابعاد جمعی کوچینگ نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. با رویکردی کل‌نگر و طرح درسی پویا و یکپارچه ، کوچینگ ویز به شما این امکان را می‌دهد تا در پایان دوره آموزشی روی عناصر اصلی کوچینگ تسلط پیدا کنید و در عملکرد حرفه‌ای خود به‌عنوان یک کوچ، احساس استقلال، مشروعیت، اعتماد به نفس داشته باشید.
دوره آموزشی «کلیدهای کوچینگ» برنامه‌ای بسیار جامع و کامل است که گرفتن مدرک ACC (Associate Certified Coach) و PCC (Professional Certified Coach) از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ را برای دانشجویان ممکن می‌کند.

مخاطب برنامه آموزشی «کلیدهای کوچینگ» چه کسانی هستند؟

  • برای کسانی که می‌خواهند یک کوچ حرفه‌ای در سازمان‌ها باشند و برای اینکه مدیران، افراد، سازمان‌ها و تیم‌ها را در جهت رسیدن به اهدافشان همراهی کنند، تا آن‌ها بتوانند ارتباطات بهتر، نیک‌زیستی (Well-being) در سازمان، کاهش استرس کاری و مدیریت زمان بهتر و ... را به‌دست بیاورند.
  • برای همه مشاوران، مانند متخصصان ارزیابی مهارت‌ها،‌ خروج از سازمان، ایجاد کسب و کار و غیره. کسانی که اساساً علاقه‌مندند، ابزارهای کوچینگ را به ابزارهای عملکرد شغلی خود اضافه کنند.
  • برای همه حرفه‌ای‌ها، مانند مدیران شرکت‌ها، مدیران ستادی، مدیران اجرایی، مدیران منابع انسانی، مشاوران سازمانی که می‌خواهند ابزارهای کوچینگ را به سبک رهبری خود بیافزایند تا چابکی، هماهنگی و انگیزه‌های بیشتری به ‌دست بیاورند.
  • برای همه حرفه‌‌‌های همراهی کننده، مانند روان‌شناسان، درمان‌گران و ... که دنبال یک پاسچر مکمل برای حرفه خود هستند که به آن‌ها کمک می‌کند پرسشگران بهتری باشند و بتوانند ابزارهای خود را در سازمان ها بکار گیرند و همراهی در تغییرات را انجام دهند.
  • برای همه افرادی که می‌خواهند در جامعه خود مشارکت بیشتری داشته باشند، با همراهی مردان، زنان، نوجوانان و جوانان برای رسیدن به اهدافشان برای به‌دست آوردن اعتماد به نفس، ایجاد تحول موفق در زندگی و یافتن راهشان در زندگی، سازماندهی شخصی، مراقبت از خود و تصویری که از خود به دیگران ارائه می‌دهند.

اهداف آموزش

  • درونی‌سازی/جذب و درک کامل همه ابعاد کوچینگ از تهیه قرارداد کوچینگ تا روابط دو و سه جانبه و تسلط کامل بر فرآیندی که در جلسه کوچینگ طی می‌شود.
  • یکپارچه کردن پاسچر کوچ و ابزارهای یک کوچ حرفه‌ای : مثلث کارپمن، منحنی سوگ، تحلیل رفتار متقابل (TA)، ارتباط بدون خشونت (NVC)، برنامه‌ریزی عصبی کلامی (NLP)، مدل GROW در کوچینگ، شاخص اوفمن (Ofman Quadrant) و ...
  • ‌ تسلط بر چالش های اجتماعی و ابعاد سیستمیک و جمعی کوچینگ با پیچه پویا (Dynamic Spiral) و انواع قرارداد کوچینگ در سازمان‌ها.
  • آمادگی برای ورود به میدان عمل به عنوان کوچ حرفه‌ای با شناخت خود و محدودیت‌های خود برای این که از نظر اخلاق حرفه‌ای برای کوچ در سازمان، کوچ زندگی یا کوچ در مدارس آمادگی ایجاد شود.