خدمات دوره‌ آموزشی

سفر کوچینگ در مدرسه کوچینگ ویز

کوچ بودن فقط یک روش جدید کسب درآمد نیست،  بلکه این شیوه‌ی نوینی برای “بودن” است. فراگیرانی که به برنامه‌های کوچینگ ما می‌آیند ابتدا با هدف کسب مدرک کوچینگ به ما می‌پیوندند اما پس از دوره آنها با چیزی بیش از یک مدرک ما را ترک می‌کنند. ارتباطات حرفه‌ای و دوستی عمیق، ابزارهایی برای یک زندگی بهتر، خودشناسی عمیق‌تر و دیدگاه‌های متفاوتی برای زندگی.

اگر می‌خواهید با جدیدترین متد آموزش بین‌المللی کوچینگ را بیاموزید، دوره‌های ما مناسب شماست. شما آزادی انتخاب بین دوره‌های حضوری و آنلاین را دارید. همینطور در همه دوره‌ها شما به ۳۰ ساعت آموزش آنلاین در پلتفرم مجازی ما و در بین ماژول‌های آموزشی دسترسی دارید. در تمام طول دوره یک تیم از کوچ‌های حرفه‌ای -7 تا ۱۱ نفر- شما را برای درک و اجرای بهتر مفهوم کوچینگ همراهی می‌کنند. با تقسیم بندی فراگیران هر دوره به گروه‌های کوچک‌تر، امکان نتیجه گیر‌ی از تمرینات عملی به شدت افزایش می‌یابد. تیم مترجمین ما در هر دوره در حال به روز رسانی محتوای آموزشی است. با حضور در این دوره شما به عضویت دائم جامعه کوچ‌های کوچینگ ویز در می‌آیید و از مزایای آن بهره مند خواهید شد. تاکنون بیش از ۲۰۰ کوچ حرفه‌ای در دوره‌های ما آموزش دیده‌اند.

 

 

مخاطبان دوره ها

علاقه مندان به کوچینگ حرفه‌ای با آموزش بین‌المللی
مدیران، رهبران، شاغلین حوزه منابع انسانی سازمان‌ها
مدرسین، مشاورین و روانشناسان
شاغلین در مشاغل خدماتی که قصد دارند شایستگی‌ها و پاسچر کوچ را با حرفه اصلی خود مرتبط سازند.

پیش نیاز دوره ها

در حقیقت ورود به دوره‌های آموزش کوچ حرفه‌ای نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و همه افرادی که آمادگی یادگیری و تغییر را دارند ، با هر تجربه‌ای می‌توانند در این دوره‌ها حضور یابند. گرچه ما برای حفظ کیفیت دوره‌های کوچینگ ویز، مصاحبه‌ای اختصاصی برای پذیرش شما در دوره‌ها خواهیم داشت.

چارچوب های آموزشی ما

در دوره‌های آموزشی افراد زیر به عنوان همراهان شما در دوره خواهند بود:

سرپرست تیم آموزشی: کوچ‌هایی با سابقه که پیشبرد دوره آموزشی را به عهده دارند. آن‌ها از فراگیران استقبال می‌کنند، بستر آموزش الکترونیکی جمعی را مدیریت می‌کنند، و مشاهدات را در طول تمرین‌ها تأیید می‌کنند. همچنین سرپرستان هدایت تیم آموزشی هر دوره را بر عهده دارند.

کوچ ریسورس ها: فراگیران از دوره‌های قبلی هستند. آن‌ها این فرصت را دارند که مجدداً دوره آموزشی را بگذرانند و در این بین همراه فراگیران جدید باشند تا فرایند تمرین و انتقال مفاهیم آموزشی به خوبی انجام شود.

مدرسین: کوچ‌های حرفه‌ای هستند که گواهی PCC آن‌ها از طرف کنفدراسیون بین‌المللی کوچینگ تأیید شده است. آن‌ها برنامه‌های آموزشی را ارائه می‌دهند و فراگیران را در طول دوره همراهی می‌کنند. در هر ماژول آموزشی یک یا دو مدرس همراه فراگیران خواهد بود.

منتورها: در طول آموزش در خصوص منتورینگهای جمعی و فردی به فعالیت می‌پردازند تا فراگیران بتوانند شایستگی‌های کوچینگ را در کنار مراجعین خود توسعه بدهند. تمام منتورها از طرف کنفدراسیون بین‌المللی کوچینگ دارای گواهی PCC هستند.

تیم ارزیابی: در پایان دوره آموزشی و برای دریافت مدرک می‌بایست نمونه حرفه‌ای از یک جلسه کوچینگ را ارائه دهید. تیم ارزیابی متشکل از چند کوچ PCC و با تجربه چند ساله است که فرآیند این ارزیابی را به عهده دارند. تمام ارزیاب‌های دوره از طرف کنفدراسیون بین‌المللی کوچینگ دارای گواهی PCC هستند.

 

روش های فنی آموزش شامل

  • آموزش الکترونیک (انیمیشن، ویدئو، آزمون و…)، فضای گفتگو و تبادل نظر، تشکیل گروه‌های هم سطح، سایت مشترک برای به اشتراک گذاری جزوات، بازخورد منظم از یافته‌های کوچینگ در محل و توسط مدرسین، توضیحات کوچینگ توسط کوچ‌های حرفه‌ای، نظارت گروهی و فردی.

فضای مشارکتی:

  • یک فضای گفتگو در بستر آموزش الکترونیک ایجاد شده است.

 

ماژول های آموزشی

طراحی دوره به نحوی است که شما در ۶ ماژول آموزشی بتوانید گستره وسیعی از منابع، تمرینات و ابزارها را بیاموزید تا برای خودتان و دیگران استفاده کنید. برخی از ماژول‌ها طوری طراحی شده‌اند که بیشتر روی شخص شما به عنوان یک “کوچ” کار می‌کنند.

ماژول 1: ایجاد چار چوب

پایه گذاری رابطه کوچ / مراجع و ایجاد ساختاری مشارکتی از طریق توسعه استراتژی پرسشگری قدرتمند

مدت زمان: ۳ روز برای دوره‌های حضوری و ۶ جلسه ۳.۵ ساعته برای دوره‌های مجازی

ماژول 2: آگاهی سازی - پی بردن به واقعیت ها

دریافت سیگنال های پنهان ارتباطی از طریق گوش کردن فعال، افزایش زاویه دید مراجع نسبت به شرایط و محیط خودش از طریق روشی مبتنی بر تفکر و نیز از طریق یک پرسشگری بیش از پیش قدرتمند.

مدت زمان: 3 روز برای دوره های حضوری و 6 جلسه 3.5 ساعته برای دوره های مجازی

ماژول 3: ادغام تناقض ها برای ایجاد ارتباط موثر

استفاده از جنبه های متناقض ارتباط و پذیرش رویکردی منعطف، همچون نت های یک گام موسیقی و ایجاد یک کوچینگ مشترک و هماهنگ برای مراجع.

مدت زمان: 3 روز برای دوره های حضوری و 6 جلسه 3.5 ساعته برای دوره های مجازی

ماژول 4: نهادینه شدن آموخته ها و تثبیت پاسچر کوچ

تثبیت آموخته ها و جمع بندی ماژولهای قبلی به همراه منتورینگ گروهی

مدت زمان: 3 روز: 1 روز آموزشی + 2 روز منتورینگ گروهی برای دوره های حضوری و 2 جلسه آموزشی 3.5 ساعته + 2 جلسه 5 ساعته منتورینگ گروهی برای دوره های مجازی

ماژول 5: گذشتن از محدودیت های کوچ به منظور کوچینگ آگاهانه

طی کردن مسیر به سمت ملاقات با خود در ابعاد انفرادی – جمعی – نظام مند، کاوش تمام توانایی ها به منظور دستیابی به انسجام، سازگاری و ایجاد توانایی مفید از آن در خدمت موفقیت مراجع.

مدت زمان: 3 روز برای دوره های حضوری و 6 جلسه 3.5 ساعته برای دوره های مجازی

ماژول 6: هم افزایی با پتانسیل جمعی و ورود به بازار

مواجهه با هوش خود و یا هویت جمعی و برقراری هنر خود در بطن گروه برای تسهیل شکوفایی فرآیند تصمیم گیری رضایت بخش، سازنده و بارور در خدمت مأموریت سیستم.

مدت زمان: 4 روز : 3 روز آموزش + 1 روز آماده سازی برای ورود به بازار برای دوره های حضوری و 8 جلسه 3.5 ساعته برای دوره های مجازی

روش های آموزشی

روش های آموزشی 4 محور دارد

1. ماژول ها

ماژول های حضوری و مجازی متمرکز بر محور تمرین و تجربه. دوره ترکیبی از 6 ماژول آموزشی حضوری (در مورد دوره های آنلاین ماژولها در جلسات آنلاین برگزار می شود) و 6 ماژول مجازی آموزش الکترونیک است.

2. آموزش الکترونیک

آموزش الکترونیک (E-Learning) که تلفیق آگاهی را به روشی تعاملی ممکن می سازد. در پلتفرم، شما به مطالب آموزشی دسترسی دارید و قبل از حضور در جلسات کلاس آنها را مطالعه و تمرین خواهید کرد.

3. دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت: راهنمای مربوط به پیشرفت فراگیر. در دفترچه یادداشت، شما گام به گام پیشرفت خود را یادداشت و پیگیری می کنید.

4. مشاهدات و بازخورد در زمان تمرین

مشاهدات و بازخورد در زمان تمرین. در طول دوره، کوچینگ شما چندین بار از طرف تیم آموزشی مشاهده می شود و شما به اندازه ای بازخورد دریافت می کنید که آماده ارایه اودیو و کوچینگ خودتان شوید.

یادگیری در انسان می‌تواند بخشی از فرایند تحصیل، توسعه فردی، و تمرینات باشد که ممکن است هدفمند یا به وسیله انگیزش انجام شود. مطالعهٔ اینکه یادگیری چگونه رخ می‌دهد بخشی از روان‌شناسی تربیتی، عصب روانشناسی، تئوری آموزش و علوم پرورشی می‌باشد.

چرا کوچها، کوچینگ ویز را انتخاب می کنند:

  • آموزش جامع و ترکیبی
  • بیشترین معرفی ابزار و رویکردهای کوچینگ در بین مدارس آموزش کوچینگ
  • استفاده از تجارب بین الملی و ارتباط با جامعه بین المللی کوچها در 9 کشور دیگر
  • به روزرسانی همیشگی محتوا
  • بومی سازی آموزش و محتوای بین المللی برای ایران عزیز
  • استفاده از تیم بزرگ آموزشی که همگی کوچهای حرفه ای و با تجربه هستند

چطور شروع کنید:

با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین دوره را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید و از قیمتها و تخفیفات ویژه اطلاع پیدا کنید.

 

ما از کوچهایی که در طول دوره آموزشی بیشترین تعامل و فعالیت را نشان داده و موفق به کسب مدرک شده اند، پس از پایان دوره و کسب مدرک برای کار در سازمانها و دوره های مختلف دعوت به عمل می آوریم.

.

09021717496

info@coachingways.ir